Клієнти

Бойова жаба Бойова жаба

Бойова Жаба - це унікальний багатофункціональний спортивний комплекс що знаходиться в Київській області. Комплекс включає в себе: тренажерний зал, масштабну Кроссфіт зону, зону єдиноборств з боксерським рингом олімпійських розмірів, групові класи.

Дивитись наші досягнення
Обслуживающая компания Синергия-4 Сервис Обслуговуюча компанія Синергія – 4 сервіс

Обслуговуюча компанія Синергія-4 Сервіс - компанія, яка комплексно займається обслуговуванням будинків та створює комфортні умови проживання для мешканців.

Дивитись наші досягнення
KIDS Point KIDS Point

KIDS Point - центр вивчення іноземних мов, що пропонує ефективне та всебічне вивчення англійської, німецької та польської мов.

Дивитись наші досягнення
IRON THREAD IRON THREAD

IRON THREAD - бренд одягу, який займає перші позиції в fashion-індустрії країни.

Дивитись наші досягнення
УкрЛіфтСервіс УкрЛіфтСервіс

ТДВ «Укрліфтсервіс» - це потужна виробничо-господарська структура, до складу якої входять більше 500 співробітників.

Дивитись наші досягнення
Максван Максван

Максван - основним напрямком діяльності компанія є поставка, монтаж і технічне обслуговування підйомного устаткування. Компанія володіє всіма необхідними дозволами і ліцензіями, які підтверджують високий рівень наданих компанією послуг.

Дивитись наші досягнення
Unit-L Unit-L

Компанія Unit-L одна із провідних компаній по ліфтовому обладнанню в Україні.

Компанія займається продажем обладнання, здійснює монтаж та обслуговування, модернізацію та диспетчеризацію ліфтів.

Компанія надає сервісні послуги в Києві, Харкові та Дніпрі. Продаж і монтаж обладнання здійснюється по всій території України.

Дивитись наші досягнення
Главная страница TOP CASH

TOP CASH - фінансова компанія, яка займає перші позиції в галузі кредитування в Україні. У своїй діяльності компанія керується виключно європейськими цінностями, це не дивно так-як компанія належить іноземним інвесторам.

Дивитись наші досягнення
ККС Україна ККС Україна

Компанія «Комп'ютерно-касові системи України» була заснована в 2011 році в Україні. На сьогоднішній день компанія «ККС-Україна» займає одну з лідируючих позицій на ринку POS обладнання, автоматизації підприємств державного харчування, торгівлі та послуг.

Дивитись наші досягнення
FINCOLLECT FINCOLLECT

FINCOLLECТ - європейське колекторське агентство, яке працює на ринку в сфері управління заборгованостями. Компанія виступаємо в якості зв’язучої ланки між кредитором та боржником, тим самим сприяючи відновленню фінансового ринку.

Дивитись наші досягнення
КРАФТУКРБУД КРАФТУКРБУД

КРАФТУКРБУД - компанія яка працює на ринку будівельних матеріалів і послуг. Компанія займається прямими продажами будівельних матеріалів. За час роботи Компанія отримала безліч позитивних відгуків та рекомендацій про якість продукції.

Дивитись наші досягнення
Bogdn Company Bogdn Company

Bogdn Company - компанія в сфері Web технологій та IT бізнесу. За рахунок свого досвіду та професійної діяльності Компанія надає свої послуги як в Україні так і за її межами. Головною рисою компанії являється надійність в поєднанні з інноваційним підходом для вирішення завдань будь-якої складності.   

Дивитись наші досягнення